Hľadaj
Pro

SGT90i SENCO 34o plynová klincovačka

s SGT90i, novou a najvýkonnejšou plynovou klincovačkou SENCO pre páskované klince, používateľ plne využije a ovládne jej zvýšený výkon a zatĺkaciu silu. To zaručuje efektívnosť a profesionalitu klincovania! SGT90i je určená pre nastreľovanie klincov v pásoch s D-hlavou, sklonom 34 ° a možnosťou nastrelenia až 8.000 klincov na jedno nabitie batérie.

Použitie: výstavba krovov, latovanie, rámovanie, podlahové krytiny, opláštenie a paluby. Medzi ďalšie aplikácie patrí výroba prepravných obalov a balenie strojov, výroba paliet a oplotenie. Skvelá pre každú aplikáciu, kde je výhodou bezkáblový a „bezhadicový“ prístroj.
Technické vlastnosti: plne komfortná rukoväť; dokonale navrhnutý nos ktorý zaručí, že pri výstrele nedôjde k pošmyknutiu nosa;  možnosť prekrytia nosa plastovou krytkou, ktorá zabráni estetickému poškodeniu povrchu spojovaného materiálu; dve rýchlo nabíjacie lítium-iónové batérie s vysokou životnosťou, dvojminútové rýchle nabíjanie sa rovná 200 výstrelom, takže nie je potrebné žiadne zdĺhavé nabíjanie;  LED indikátor úrovne nabitia akumulátora, ktorý pomáha užívateľovi okamžite rozpoznať úroveň nabitia batérie;  pripojenie Bluetooth pre servisný personál


Dokumenty

Technické informácie

Číslo položky
4VS2001N
Hmotnosť
3,60 kg
Dĺžka
374 mm
Výška
378 mm
Šírka
108 mm
Spôsob nástrelu
Trigger Fire
Uhol sklonu zásobníka
34°
Dĺžka klincov
50 - 90 mm
Batérie
Li-Ion
Napájanie
7.2V
Klince / plynová náplň
1 200
Hmotnosť plynu
40 gram
Priemer
2.87 - 3.3 mm
;