Hľadaj

Naše obchodné značky

Pre zabezpečenie vysokých kvalitatívnych požiadaviek našich zákazníkov z remeselného ako aj priemyselného prostredia v oblasti  spojovacej  a upevňovacej techniky ponúkame len značky zavedených výrobcov.

J. KIHLBERG

Kihlberg je popredný výrobca sponkovacích prístrojov a spôn pre upevňovanie v oblasti automatizovanej a ručnej výroby. Je špecialistom pre uzatváranie kartónov kartonážnymi sponami. Vysoká kvalita a dlhá životnosť výrobkov od Josef Kihlberg spočívajú v dlhoročných skúsenostiach a hlbokých znalostiach. V roku 2016 Kihlberg oslavuje 175. výročie pôsobenia v tomto odvetví priemyslu.

Odkaz


AERFAST

Značka Aerfast je zastúpená vlastnou predajnou sieťou v 10 európskych krajinách. Ku skupine patria aj 2 výrobné závody vo Francúzku a Nemecku. Značka ponúka široký sortiment sponkovačov, klincovačov, zásobníkových skrutkovačov , kompresorov a rôzličného príslušenstva. Naše prístroje sa vyznačujú kvalitou, spoľahlivosťou a výborným pomerom cena/výkon.

Odkaz


SIMPSON-STRONGTIE

SIMPSON-STRONGTIE® zastupuje skrutkovaciu technológiu. Široký program pásových a špeciálnych skrutiek ako aj zodpovedajúcich násad umožňuje použitie v najrôznejších oblastiach. Toto je doplnené o bohatú ponuku adaptérov všetkých bežných značiek ako aj ostatného príslušenstva.

Odkaz


CAMO PRO

SYSTÉM PRO SKRYTÉ UPEVŇOVANIE PODLAHOVÝCH DOSIEK! Umožňuje pripraviť krásnu podlahu, bez viditeľných skrutiek, vhodná na chôdzu naboso, zabraňuje frézovaniu a praskaniu povrchu. Špeciálny hviezdicový skrutkovač T15 ponúka viac bodový kontakt pre lepšiu výkonnosť a minimalizuje prekĺzavanie a opotrebovanie bitu. Patentovaný tvar spodného závitu skrutky poskytuje vynikajúce vniknutie do materiálu, kontra závit v hornej časti priťahuje dosku pevne k nosníku a umožňuje rýchle, presné a pevné zaskrutkovanie.

Odkaz


GETRA

Značka Getra označuje náš široký sortiment v oblasti baliaceho priemyslu. Produktový program zahŕňa páskovacie prístroje, fóliovačky a ostatné baliace prístroje, ako aj spotrebný materiál a príslušenstvo.


MAX

Značka MAX® ponúka rozsiahly produktový sortiment v spojovacej technike. Popri pneumatických 8-barových spojovacích prístrojov a prístrojov na stlačený plyn je MAX popredná značka vo vysokotlakovej technológii. Produkty MAX sú vyrábané podľa štandartov JIS. Prístroje Max znamenajú kvalitu, vysokú trvanlivosť a spokojnosť zákazníkov.

Odkaz


MILWAUKEE

Značka MILWAUKEE® ponúka široký sortiment elektrických prístrojov. Nároční užívatelia tu nájdu kvalitné prístroje, ktoré spĺňajú požiadavky moderného pracovného prostredia. Milwaukee® program príslušenstva Vám ponúka široký sortiment vysokokvalitných artiklov.

Odkaz


SENCO

Značka SENCO® patrí na svetovom trhu k vedúcim výrobcom pneumatických, elektrických a plynových spojovacích prístrojov a spojovacieho materiálu. Produktový program zahŕňa okrem toho množstvo kompresorov a príslušenstva.

Odkaz


STINGER

Značka STINGER® ponúka jedinečný sortiment sponkovačov pre aplikáciu spôn spolu s ochrannými viečkami. Technológia slúži k spoľahlivému prichytávaniu strešných fólií, parozábran a baliacich fólií k podkladu bez rizika poškodenia fólie.

Odkaz


;