Hľadaj

Naše obchodné značky

Pre zabezpečenie vysokých kvalitatívnych požiadaviek našich zákazníkov z remeselného ako aj priemyselného prostredia v oblasti  spojovacej  a upevňovacej techniky ponúkame len značky zavedených výrobcov.

J. KIHLBERG

Kihlberg je popredný výrobca sponkovacích prístrojov a spôn pre upevňovanie v oblasti automatizovanej a ručnej výroby. Je špecialistom pre uzatváranie kartónov kartonážnymi sponami. Vysoká kvalita a dlhá životnosť výrobkov od Josef Kihlberg spočívajú v dlhoročných skúsenostiach a hlbokých znalostiach. V roku 2016 Kihlberg oslavuje 175. výročie pôsobenia v tomto odvetví priemyslu.

Odkaz


AERFAST

Značka Aerfast je zastúpená vlastnou predajnou sieťou v 10 európskych krajinách. Ku skupine patria aj 2 výrobné závody vo Francúzku a Nemecku. Značka ponúka široký sortiment sponkovačov, klincovačov, zásobníkových skrutkovačov , kompresorov a rôzličného príslušenstva. Naše prístroje sa vyznačujú kvalitou, spoľahlivosťou a výborným pomerom cena/výkon.

Odkaz


CAMO PRO

SYSTÉM PRO SKRYTÉ UPEVŇOVANIE PODLAHOVÝCH DOSIEK! Umožňuje pripraviť krásnu podlahu, bez viditeľných skrutiek, vhodná na chôdzu naboso, zabraňuje frézovaniu a praskaniu povrchu. Špeciálny hviezdicový skrutkovač T15 ponúka viac bodový kontakt pre lepšiu výkonnosť a minimalizuje prekĺzavanie a opotrebovanie bitu. Patentovaný tvar spodného závitu skrutky poskytuje vynikajúce vniknutie do materiálu, kontra závit v hornej časti priťahuje dosku pevne k nosníku a umožňuje rýchle, presné a pevné zaskrutkovanie.

Odkaz


GETRA

Značka Getra označuje náš široký sortiment v oblasti baliaceho priemyslu. Produktový program zahŕňa páskovacie prístroje, fóliovačky a ostatné baliace prístroje, ako aj spotrebný materiál a príslušenstvo.


MAX

Značka MAX® ponúka rozsiahly produktový sortiment v spojovacej technike. Popri pneumatických 8-barových spojovacích prístrojov a prístrojov na stlačený plyn je MAX popredná značka vo vysokotlakovej technológii. Produkty MAX sú vyrábané podľa štandartov JIS. Prístroje Max znamenajú kvalitu, vysokú trvanlivosť a spokojnosť zákazníkov.

Odkaz


MILWAUKEE

Značka MILWAUKEE® ponúka široký sortiment elektrických prístrojov. Nároční užívatelia tu nájdu kvalitné prístroje, ktoré spĺňajú požiadavky moderného pracovného prostredia. Milwaukee® program príslušenstva Vám ponúka široký sortiment vysokokvalitných artiklov.

Odkaz


SIMPSON-STRONGTIE

SIMPSON-STRONGTIE® zastupuje skrutkovaciu technológiu. Široký program pásových a špeciálnych skrutiek ako aj zodpovedajúcich násad umožňuje použitie v najrôznejších oblastiach. Toto je doplnené o bohatú ponuku adaptérov všetkých bežných značiek ako aj ostatného príslušenstva.

Odkaz


SENCO

Značka SENCO® patrí na svetovom trhu k vedúcim výrobcom pneumatických, elektrických a plynových spojovacích prístrojov a spojovacieho materiálu. Produktový program zahŕňa okrem toho množstvo kompresorov a príslušenstva.

Odkaz


STINGER

Značka STINGER® ponúka jedinečný sortiment sponkovačov pre aplikáciu spôn spolu s ochrannými viečkami. Technológia slúži k spoľahlivému prichytávaniu strešných fólií, parozábran a baliacich fólií k podkladu bez rizika poškodenia fólie.

Odkaz


;